IŞIKER GRUP

1993 yılında değerli büyüğümüz ,Halit IŞIK tarafından , ışık elektrik olarak kurulan firmamız 2000 yılından bu yana IŞIKER GRUP olarak Mümin IŞIK yönetiminde hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacı ile kendini sürekli yenilemeyi müşteri için doğru , uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Amacımız:
Sektörde tek rakibi kendisi olan , dünya markası , referans kuruluş olmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ :
Hayat size bir çok fırsatlar sunar , siz istediğinizi seçersiniz. Kalitenin getirdiği dayanıklılık ve uzun ömürlülükle beklentiye uygun , geniş kitlelere hitap eden zengin ürün yelpazesini geliştirerek artırmak için yatırımlara aralıksız devam eden IŞIKER GRUP’ da kalite , bir yaşam biçimi olarak seçilmiştir. Kalite tüm ürünlerimiz için temel şarttır ve tüm çalışanlarımız kaliteden sorumludur .Şirketimizin konusu ile her alanda gösterdiği performans ulaştığı sonuçlar gerek ürettiği gerekse sattığı ürünlerin kalitesi ,verdiği hizmetin kusursuzluğu sayesinde sahip olduğu ünü ve imajını daha da güçlendirmiştir. IŞIKER GRUP , ismi güven ve kalite çağrıştıran bir marka olma özelliğini Kalite Size Özel politikası ile pekiştirmiş kaliteli bir marka olmuştur. Ulaştığımız bu sonuç , şirketimizin en üst kademesindeki yöneticilerden , en deneyimsiz personelimize kadar tüm çalışanlarımızın inancı , katılımcı yaklaşımı ile iyi sonuçları olduğu kadar sorumlulukları da paylaşmadaki birlikteliği ile mümkün olmuştur.

ŞİRKET BİLGİLERİ :
Firmamız, 2000 metre kare alan üzerine kurulu olup , 15 kişilik teknik ve idari kadrodan oluşmaktadır.Elektrostatik toz boya fırınları ,ekipmanları ve komple toz boyama tesisleri imalatı , ısıtma soğutma ve havalandırma tesisleri imalatı yapmaktadır.
Yılda ortalama 10 elektostatik toz boya tesisi imal edilmektedir.